Sevgili Lauri — (İmza)

screenshot-from-2016-10-05-11-48-25

Sevgili Lauri

FBI, ABE merkez bankası ve ABE füze savunma ajansını hacklediğinize dair ithamlar nedeniyle Amerika’ya gönderilecek olduğunuza dair bilgi aldığıma dair size bilgi vermek üzere yazmaktayım.

Cezai Hükümler Politikası provizyonları altında, size yöneltilmiş bu cezai itham dolayısıyla derhal sizi Suffolk Üniversitesi Batı Suffolk Koleji Elektrik Mühendisliği’nde FdSc üstüne çalışmalarınızdan sokuşturma kararı aldım. Sokuşturulmanız, gönderilmeniz ve ABE yetkelerince soruşturulmanız süresince yürürlükte olacaktır. Lütfen dikkat ediniz sokuşturma geçici bir tedbirdir, cezalandırma değildir.

Sokuşturulmanız yürürlükte olduğu sürece kuruma ait sahalara girmeniz, faaliyetlerine katılmanız, Üniversite sistemlerine erişmeniz ki görcül eğitim ortamı da buna dahildir, ve öğrenci e-posta hesabınıza erişmeniz yasaklanmış olacaktır.

Bu yordamla temas ettiğiniz nokta olan Öğrenci Müracaat, Şikayet ve İcralar Ofisi’yle (OSACC) 01473 338353 ve osacc@uos.ac.uk üzerinden irtibat kurulabilmektedir. Davanızın bir çözüm bulmasından ve Birleşik Krallık’a dönmenizden itibaren lütfen OSACC ekibiyle irtibat kurarak onları güncelleyiniz ki akışa dönüş imkanınızı değerlendirebilsinler. O zamana kadar Üniversite’nin alabileceği her türlü eylem ertelenecektir.

Suffolk Üniversitesi’nin bir öğrencisi olarak Öğrenciler Birliği Tavsiye Merkezi’nden (01473 338155 ve su.advice@uos.ac.uk) ya da Öğrenci Hizmetleri’nden (Infozone yoluyla 01473 338833) tarafsız ve hususi tavsiyelere erişebilirsiniz.

Sevgiler,
(İmza)

2 Comments

Filed under çeviri, bildiri, şey