Donald Trump Ve Onla Ortaklık Eden Herkesi Bağlama Büyüsü: 24 Şubat Toplu Ritüeli

tarot

XVI Kule, Kadim İtalyan Tarotu © Lo Scarabeo

Bu belge gizli ve kamusal bir dizi büyü grubunda dolaşımdadır. Anonim kalmak isteyen bir hususî büyü düzeni mensubunun hazırladığı söyleniyor. Etkili olacağını iddia etmiyorum, birçok kişi de bu işin sonuç veren bir büyü olmaktan çok toplu sanat ve bilinç yükseltme projesi gibi görülebileceğine işaret etti (1967’deki şeytan kovma ve Pentagon’un havaya yükseltilmesi işi gibi). Ama belli ki birçokları bu işi çok ciddiye alıyor.

Ritüelle ilgili bir dizi öneri ve çeşitleme alıyorum ve bir kısmını belgenin sonuna ekledim.

GÜNCELLEME: Katılımcıların kendi önerilerini, fotoğraflarını, vidyolarını vb. paylaşabilecekleri bir Facebook sayfası açıldı.

GÜNCELLEME 22 Şubat: Bir dizi haber örgütü ritüele katılan insanlarla görüşmek ve toplu büyü işlerinden görüntüler kaydetmek istiyor, özellikle de New York şehrinde. Anonim kalabilirsiniz. İlgilenirseniz lütfen bindtrump@gmail.com‘a e-posta atınız.

Donald Trump Ve Onla Ortaklık Eden Herkesi Bağlama Büyüsü (versiyon 2.0)

Ofisinden çıkarılana kadar her küçülen hilâlde gece yarısı icra edilecektir. Bu bağlama büyüsü açık kaynaklıdır ve kendi tercih ettiğiniz maneviyat pratiği ya da büyü sistemine uyarlanabilir – kritik öğeler büyü işlerinin eş zamanlılığı (gece yarısı, EST – DC, Mar-a-Lago, ve Trump kulesinde New York şehri saatine göre) ile katılımcıların toplu enerjisidir.

Yapılacağı günler için aşağıya bakınız. Bazı localar ve cadı meclisleri bu büyü işinin toplu bir çeşitlemesini yapıyorlar, bir dizi tekil pratisyen ise Facebook, Twitter ve diğer sosyal medyalara bağlanıp canlı yayın yapmayı planlıyor.

Malzeme:

 • Trump’ın övücü olmayan bir fotoğrafı (küçük); bastırabileceğiniz bir tane aşağıda var
 • Kule tarot kartı (herhangi bir desteden)
 • Minik turuncu mum dibi (Amazon’da ucuz var)
 • İğne ya da küçük çivi (muma yazı yazmak için)
 • Beyaz mum (her boy olur), Ateş öğesini temsilen
 • Küçük kapta su, Su öğesini temsilen
 • Küçük kapta tuz, Toprak öğesini temsilen
 • Kuş tüyü (herhangi), Hava öğesini temsilen
 • Kibrit ya da çakmak
 • Kül tablası ya da tabakta kum

Tercihe bağlı:

 • Bir parça pirit (aptal altını)
 • Kükürt
 • Siyah iplik (geleneksel bağlama çeşitlemesi için)
 • Yavru havuç (turuncu mum dibi yerine kullanılabilir)

Hazırlık:

 • Turuncu mum dibine iğne ya da çiviyle “Donald J. Trump” yazınız
 • Malzemeyi güzelce önünüze diziniz
 • Kule kartını bir şeye yaslayınız ki ayakta dursun (dikey dursun)
 • Korunmak için bir dua okuyarak tercih ettiğiniz ruh ya da ilahtan hayır dileyiniz. 23’üncü İlahi‘nin yüksek sesle okunması Vudu, Efsun ve Halk Büyüsü geleneklerinde yaygındır. Tecrübeli büyücüler münasip bir kovucu ritüel icra edebilirler.

RİTÜEL

(v. 2.1)

(Beyaz mumu yakınız)

Duyun beni, ey ruhlar
Su ruhu, Toprak ruhu, Ateş ruhu ve Hava ruhu
Gökyüzünün sahipleri
Cehennem âleminin iblisleri
Ve ataların ruhları

(Yazılı turuncu mum dibini yakınız)

Size sesleniyorum
Donald J. Trump’ı
Bağlayın ki
Kendisi düpedüz çuvallasın
Hiçbir zarar veremesin
Hiçbir insan canına
Ne de ağaca
Hayvana
Kayaya
Akarsuya
Ne de denize

Bağlayın onu ki bozamasın yordamlarımızı
Özgürlüğümüze el koyamasın
Nefretle, bulantıyla, korkuyla, çaresizlikle dolduramasın kafamızı
Ve onun yanısıra
Kötülüklerine el veren herkesi de bağlayın
Zehirli yalanlarını dillendiren herkesi de bağlayın

Size yalvarırım, ruhlar, bağlayın hepsini
Demirden zincire vurur gibi
Bağlayın onların şirret dillerini
Çarpıp devirin gösteriş kulelerini

(Kule tarot kartını ters çeviriniz)

Yalvarırım size kendi adıma
(Tam adınızı söyleyiniz) adına
Yürüyen, sürünen, yüzen
Ve uçan herkes adına
Tüm ağaçlar, tüm ormanlar
Akarsular, çöller adına
Nehirler ve denizler
Adalet adına
Ve Özgürlük
Ve Aşk
Ve Eşitlik
Ve Barış Adına

Bağlayın zincirle ellerini
Bağlayın hep dillerini
Bağlayın bütün işlerini
Bağlayın kötülüklerini

(Turuncu mum dibinin aleviyle Trump’ın küçük fotoğrafını yakınız ve dikkatle kül tablasının üzerinde tutunuz)

(Fotoğraf yanıp kül olurken şu sözü yüksek sesle ve giderek artan bir tutkuyla söyleyiniz)

Toz olsun!
Toz olsun!
Toz olsun!

(Turuncu mumu üfleyip söndürürken Trump’ı toz ya da küle çevirdiğinizi gözünüzde canlandırınız)

(Beyaz mumu da söndürerek ritüeli bitiriniz)

Toparlanma ve Ortadan Kaldırma

Daha sonra, iyi, yürekten bir kahkaha atıp zıplayarak, el çırparak, yere ayak vurarak ve bir şeyler yiyip karnınızı doyurarak kendinizi toparlayınız. Toparlanma çok önemlidir – ihmal etmeyiniz. Ve unutmayın ki o, insanların kendisine gülmesinden nefret eder.

Son olarak, turuncu mum dibini gömünüz, bir yol ayrımında atınız ya da akan bir suya bırakınız.

ÇEŞİTLEMELER

Alternatif Bitiriş: Trump’ın enerjisinin dağıldığını gözünüzde canlandırdıktan sonra, beyaz mum alevine bir süre gözünüzü dikiniz, gözlerinizi kapatınız, ve parlak bir ışığın karanlıkta belirdiğini ve yavaş yavaş Özgürlük Heykeli’nin meşalesinin ortaya çıktığını hayal ediniz. Meşaledeki ışığın sonra yoğun bir parlaklık kazanıp sonsuzluğa doğru genişleyerek tüm karanlığı yakıp kül ettiğini hayal ediniz. Biraz sonra, gözlerinizi açınız, kendinizi toparlayınız, beyaz mumu söndürerek ritüeli bitiriniz. Tamamen sönene kadar yanar halde de bırakabilirsiniz.

Geleneksel Bağlama Çeşitlemesi: Bir halk büyücüsünün katkısı olan bu çeşitleme, bağlama büyüsünün daha geleneksel bir biçimine dayanıyor. Fotoğrafı yakmak yerine büyücü fotoğrafı siyah iplikle turuncu muma bağlıyor. İpliği fotoğraf ile mumun etrafına sararken üç sefer “Seni bağlıyorum” deyiniz. İpliğe düğümler de atabilirsiniz. Sonra paketin tamamı gömülür ya da katkıyı yapanın önerdiği gibi “bir Trump otelinin önüne bırakılır.”

Kendi-Sözünü-Ona-Karşı-Kullanma Çeşitlemesi: “Toz olsun!” demek yerine, artan bir hararetle “Kovuldun!” deyin. Alevler onun görüntüsünü harcarken böyle yapmak özellikle güzel olacaktır.

Havuç Yavrusu Kullanma: Turuncu mum dibi bulamayanlar için Frater SHUF bir tane yavru havuç kullanmayı (ve fotoğrafı beyaz mumdan yakmayı) öneriyor.

Küçülen Hilâl Ritüel Günleri:

24 Şubat (Gece yarısı, Cuma akşamı); 26 Mart; 24 Nisan; 23 Mayıs; 21 Haziran (yazın gündönümü olduğundan özellikle önemlidir); 21 Temmuz; 19 Ağustos; vb.

Ritüel için Trump fotoğrafı (bastırıp kesiniz)

trm

Ek Notlar ve Sık Sorulan Sorular

Bağlama Büyüleri ve Lanetleri Üstüne Notlar: Bu İş Tehlikeli Midir, Zararlı Mıdır?

Bağlama büyüleri, yani defixio‘lar, tarihsel kayıtlarda en eski büyülerdendir ve dünya büyü sistemlerinde evrensel sayılırlar. Bu belge, bir kişinin vereceği zararları kısıtlamayı amaçlayan bağlama büyüsünü, hedef kişiye zarar vermeyi amaçlayan lanetleme yani uğursuzluk büyüsünden ayırt eder. Bu bağlamda demek ki bağlama büyüsü, lanetlemenin, uğursuzluğun ve üstünü çizmenin getirebileceği olası olumsuz geri tepmeye yol açmayacaktır, büyü yapanın karma‘sına da zarar vermez.

Başka bir deyişle bu iş, bir Naziyi büyüyle yumruklama eşdeğeri değildir; daha çok elinden megafonu almaktır, tweet atamasın diye telefonunu kırmaktır, onu bağlamak ve kimsenin canını yakamayacağı karanlık bir bodruma atmaktır.

Bu belgedeki büyü hem yapı hem dil itibariyle özenle ve istenmeyen psişik neticelerden kaçınacak şekilde tasarlanmış, ama yine de dua okuyarak tercih edilen ilah(lar)dan hayır dilenmesi ihmal edilmemelidir.

Bir diğer ek fayda: Bu büyü işiyle kendi şeytanlarınız da kovulmuş olur. Bunu icra etmeniz sonucunda ruhunuz canlanacak, gerilimleriniz gevşeyecek ve sizi kemiren Trumpiyen berbatlık kovulacaktır. Bu da kime gerekmez ki?

Son olarak: Trump ve onun hizbiyle gelen muazzam tehdit sadece bireyleri değil kolektif beden ve ruhu da hedef almakta. Cesur olunuz! Sözleri şiddetli bir yoğunlukla ve hissederek söyleyiniz!

“Toz Olsun!” Ritüel Sözü Hakkında

Bazıları “toz olsun”un kendi zevklerine fazla Wicca’cı geldiğini söylediler. Cadılar ve neopaganlar benimsemeden uzun zaman önce bu sözün Farmasonluktan kaynaklandığı belirtilmeli. Beğenmediyseniz benzer başka bir söz de işe yarar – amin, işte böyle olsun, hepimiz böyle diyoruz, vb.

Ne Biçim Büyüymüş Bu Da?

İşe yarayan bir biçim büyü, çünkü eski Mısır’dan çağdaş kargaşa pratiklerine kadar her işlevsel büyü sisteminin altında yatan şablona dayalı bir büyü. Aslında Katolik ve Protestan kimi Hristiyan halk gelenekleri de benzer yöntemler uygular. Herhangi bir formel sistemin taraftarı, yukarıdaki ritüeli kendi pratiğine uyarlayabilir.

Sence bu gerçekten işe yarayacak mı? Benzer bir şey kimse yapmış mı?

Britanya Büyü Savaşı diye bir şey duydunuz mu? Anlatan bir kitap var. Ayrıca 1941’de yazar ve okültist William Seabrook Maryland’de bir grup gençle “vudu ruh çağrısı ile Adolf Hitler’i öldürmek” için bir ritüel icra etti. Sonra Taktik Büyü Merkezi varmış. Zaten siyasî protestolarda yaygın olan kukla yakma işi, çok basit ve etkili bir büyü biçimi sayılır.

Dalga Geçiyorsun Herhalde?

Neden kendiniz deneyip görmüyorsunuz?

İşe yaradığını kabul etsek bile? Daha Pence var!

Birer birer ilerleyelim lütfen :-)

#bindtrump #TrumpıBağla

#magicresistance #BüyülüDireniş

#feb24 #24şubat

Türkçesi: Işık Barış Fidaner

2 Comments

Filed under çeviri

2 responses to “Donald Trump Ve Onla Ortaklık Eden Herkesi Bağlama Büyüsü: 24 Şubat Toplu Ritüeli

 1. Pingback: Bankanın Kötü Referansına Ölüm Orucu | YERSİZ ŞEYLER

 2. Pingback: İmletim Savaşları II: Ne Olacak Bu Amerika’nın Hâli? — çeviri derlemesi | YERSİZ ŞEYLER